Produkcja elektroniki

Klientom, dla których opracowujemy od podstaw urządzenia elektroniczne, oferujemy kompleksowe usługi związane z ich produkcją seryjną, po zakończeniu fazy prototypowej.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, umożliwiającym montaż komponentów (SMT/ THT), na w pełni zautomatyzowanych liniach, z wysokowydajnymi robotami typu pick and place. W trakcie produkcji oraz po jej zakończeniu, urządzenia poddawane są rygorystycznej kontroli jakości, włączając w to test na najnowszej generacji, inteligentnej maszynie do trójwymiarowej inspekcji wizyjnej metodą fotometryczną (AOI). Dzięki temu bardzo precyzyjnie monitorowany jest proces i jakość montażu elementów. Rejestrujemy niezbędne dane, korelujące wszystkie czynności realizowane w konkretnych partiach produkcyjnych oraz użyte surowce.

Jednocześnie informujemy, iż nie oferujemy usług standardowej produkcji kontraktowej urządzeń, które nie powstały w naszej firmie.

Lubimy wyzwania! Największą satysfakcję dają nam projekty, wymagające nieszablonowego podejścia do opracowywanych rozwiązań.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Projekt i wykonanie Click Media