O nas

Działalność związaną z techniką świetlną prowadzimy od 2006 roku.

Początkowo skupialiśmy się na obsłudze inwestycji w zakresie prefabrykacji, dostaw i montażu indywidualnych rozwiązań oświetleniowych, a także produkcji lamp na zamówienie i dystrybucji sprzętu oświetleniowego. W ostatnich latach konsekwentnie ograniczaliśmy tę działalność. Ważniejsze projekty zrealizowane do 2018 roku.


Równolegle, od 2011 roku, rozwijamy dział konstruktorski oraz projektowania elektroniki, skoncentrowany na półprzewodnikowych źródłach światła, optyce, układach zasilania i sterowania.

Bazując na zdobytej wiedzy i doświadczeniu, przy współpracy wykwalifikowanego zespołu inżynierów, wspieramy przedsiębiorców zdecydowanych na wdrożenie oświetlenia LED do swoich wyrobów lub oferty.

Projektujemy i produkujemy indywidualne rozwiązania oświetleniowe w oparciu o moduły LED wraz z zaawansowanymi systemami ich zasilania i sterowania.

Dysponujemy nowoczesną, zautomatyzowaną linią do montażu SMT/ THT, parkiem maszyn sterowanych numerycznie do obróbki metalu oraz do wtrysku tworzyw sztucznych.

Współpracujemy z renomowanymi dostawcami komponentów, dbamy o to, aby dostarczane przez nas rozwiązania były innowacyjne, spełniały standardy jakości oraz założenia projektowe, pod kątem technologicznym, funkcjonalnym i estetyki wykonania.

Zapraszamy do współpracy.

Lubimy wyzwania! Największą satysfakcję dają nam projekty, wymagające nieszablonowego podejścia do opracowywanych rozwiązań.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Projekt i wykonanie Click Media