Lampy na zamówienie

Nowoczesne oświetlenie, to obecnie zaawansowane systemy, które łączą w sobie wiele cech funkcjonalnych, związanych z komfortem osób przebywających w pomieszczeniu. Nieustannie rosnące oczekiwania, wymagają sięgania do coraz bardziej wyszukanych form, definiujących światło w przestrzeni.

Reagując na te potrzeby, oferujemy kompleksowe wsparcie, obejmujące doradztwo w doborze rozwiązań, projektowanie, prefabrykację oraz dostawę wraz z montażem.

Koncentrujemy się na wytwarzaniu powierzchni emitujących światło oraz indywidualnych lamp o różnych gabarytach. Rozwiązanie to może przybierać niemal dowolną formę, kształt i rozmiar oraz – w zależności od wyposażenia – pełnić następujące role:

  • oświetlenia generalnego,
  • oświetlenia dekoracyjnego,
  • oświetlenia akustycznego,
  • oświetlenia z funkcją HVAC (ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji).

Konstrukcje lamp tworzymy z wykorzystaniem metod wspomagania komputerowego, uwzględniającego analizy MES. Dzięki temu gwarantujemy odpowiednią sztywność elementu odpowiadającą finalnemu przeznaczeniu, w zależności od gabarytu.

Dobór rodzaju, mocy i rozmieszczenia źródeł światła, determinowany jest wymogami w zakresie techniki świetlnej.

Analiza danych fotometrycznych oraz określonych parametrów transmisyjno-refleksyjnych materiałów rozpraszających światło, pozwalają nam wykonać komputerowe symulacje natężeń oświetlenia na płaszczyznach roboczych.

Weryfikujemy rzeczywiste parametry, pod kątem zgodności z normą, podczas odbiorów końcowych.

Lubimy wyzwania! Największą satysfakcję dają nam projekty, wymagające nieszablonowego podejścia do opracowywanych rozwiązań.

Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi realizacjami naszej firmy.

PROJEKTY I REALIZACJE

Projekt i wykonanie Click Media