Czym się zajmujemy

Działalność związaną z oświetleniem prowadzimy nieprzerwanie od 2006 roku. Profil firmy ewoluuje, wraz z rozwojem technologii i trendów w wyposażaniu wnętrz.

Realizujemy wizję jednostek projektowych, kompleksowo wdrażając indywidualne rozwiązania w zakresie oświetlenia, dekoracji, akustyki i unikalnych systemów HVAC, przeznaczonych do przestrzeni publicznych oraz prywatnych.

Podchodzimy inżynieryjnie do każdej fazy realizacji projektu, współpracujemy z renomowanymi dostawcami komponentów i posiadamy dostęp do nowoczesnej technologii produkcji, w tym maszyn sterowanych numerycznie. Gwarantuje to, iż dostarczane przez nas rozwiązania są powtarzalne, spełniają standardy jakości oraz założenia projektowe, pod kątem technologicznym, funkcjonalnym i estetyki wykonania.

Inwestycje realizujemy na bazie specjalistycznych projektów branżowych, weryfikowanych na etapie odbiorów, pod kątem zgodności z normami.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Lubimy wyzwania! Największą satysfakcję dają nam projekty, wymagające nieszablonowego podejścia do opracowywanych rozwiązań.

Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi realizacjami naszej firmy.

PROJEKTY I REALIZACJE

Projekt i wykonanie Click Media