Sufity i ściany napinane

Normalu S.A.S., właściciel marki Barrisol®, jest prekursorem technologii napinanych, obecnym na rynku od 1967 roku. W regionie Alzacji położonym w północno-wschodniej części Francji, powstają uznane na całym świecie, innowacyjne rozwiązania do aranżacji przestrzeni we wnętrzach, nawiązujące do aktualnie obowiązujących trendów w architekturze.

Membrany Barrisol® są nowoczesnym, niezwykle funkcjonalnym i bezpiecznym materiałem wykończeniowym, na bazie opatentowanej folii polimerowej z tzw. pamięcią strukturalną, dostępnym w różnorodnych wariantach typów, kolorów i struktur.

Charakteryzują się wysoką klasyfikacją reakcji na ogień, nie zawierają substancji szkodliwych dla zdrowia oraz podlegają w 100 % recyklingowi. Posiadają liczne certyfikaty i atesty, są w pełni zgodne z normami obowiązującymi w budownictwie, co umożliwia ich stosowane w obiektach użyteczności publicznej, o najwyższych wymogach technicznych.

Dzięki rozbudowanemu systemowi listew montażowych, w zależności od indywidualnych potrzeb, instalowane są na całej powierzchni pomieszczenia lub jako niezwykłe formy przestrzenne, czy też konstrukcje samonośne.

Możliwość połączenia akustycznych właściwości membran nanoperforowanych, wielkoformatowego nadruku w wysokiej rozdzielczości, a także unikalnych cech rozpraszania światła, zapewnia swobodę twórczą przy realizacji najbardziej wymagających projektów.

Znajdują one swoje zastosowanie zarówno w prestiżowych, komercyjnych realizacjach światowych projektantów, jak i zaciszach prywatnych rezydencji.

Lubimy wyzwania! Największą satysfakcję dają nam projekty, wymagające nieszablonowego podejścia do opracowywanych rozwiązań.

Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi realizacjami naszej firmy.

PROJEKTY I REALIZACJE

Projekt i wykonanie Click Media